Дошкільна освіта

Золочівської сільської ради

Дошкільний навчальний заклад  загального розвитку (ясла-садок) «Веселка»  с. Гнідин функціонує з 1978 року. З 1978 по 2000 роки садочок перебував у відомстві Гнідинського ДТВТІММ (дослідно-технологічного виробництва технологічного інституту молока і м’яса). З 2001 року ДНЗ “Веселка” знаходився у комунальній власності Гнідинської сільської ради.  З 1 січня 2014 року дошкільний навчальний заклад загального розвитку (ясла-садок) “Веселка” передано до сфери управління відділу освіти Бориспільської РДА Київської обл, а вже з

1 січня 2018 року дошкільний навчальний заклад загального розвитку (ясла-садок) “Веселка” передано до сфери відання управління гуманітарного розвитку Бориспільської РДА Київської обл.

Педагоги працюють над виконанням завдань, визначених Базовим компонентом та програм “Дитина” та “Впевнений старт”. У своїй роботі використовують такі форми організації дітей: заняття, ігри, самостійна діяльність (ігрова, рухова, художня, мовленнєва, трудова, науково-дослідницька), індивідуальна робота, спостереження, екскурсії, свята та розваги.

Заклад розподілений на п’ять груп: яслі та перша молодша об’єднана, друга молодша, середня, перша старша та друга старша.

Режим роботи: 12 годинний, з 7.00 до 19.00, п’ятиденний робочий тиждень.

Місцезнаходження: 08340, Київська область, Бориспільський р-н, с.Гнідин, вул. Заводська, 2

тел. 04595-41040; emeil:

dnz_Veselka_Gnidyn@ukr.net

інформацію буде оновлено найближчим часом