English English Українська Українська

ПОСЛУГИ РЕЄСТРАЦІЇ/ЗНЯТТЯ З РЕЄСТРАЦІЇ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ ОСОБИ

Золочівської сільської ради


Послуги з реєстрації місця проживання/зняття з реєстрації місця проживання особи надаються за адресою: с.Гнідин, вул. Нова, 1

РЕЄСТРАЦІЯ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ ОСОБИ

Адміністративний збір: У разі звернення особи протягом встановленого Законом строку – 1,5 відсотка прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня календарного року; У разі звернення з порушенням встановленого Законом строку – 2,5 відсотка прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня календарного року. 

Термін надання послуги: 1 робочий день

Перелік документів:

1) заява, формується що формується та реєструється за допомогою програмних засобів ведення РТГ

2) паспортний документ особи або довідка про звернення за захистом в Україні (для осіб, які реєструють місце перебування), або документ, що посвідчує особу без громадянства, з особистими даними.

3) свідоцтво про народження (для дітей віком до 14 років), крім іноземців та осіб без громадянства, або документ про реєстрацію народження, виданий компетентним органом іноземної держави і легалізований у встановленому порядку, якщо інше не передбачено міжнародним договором України, згода на обов’язковість якого надана Верховною Радою України.

4) довідка про реєстрацію особи громадянином України (у разі здійснення вперше реєстрації місця проживання дитини віком до 14 років, у свідоцтві про народження якої зазначено, що батьки або один із батьків є іноземцем чи особою без громадянства).

5) документи, що підтверджують право на проживання (перебування) в житлі, адреса якого реєструється для проживання (перебування) (відомості про житло (документи), що підтверджують право власності на житло, рішення суду, яке набрало законної сили, про надання особі права на вселення до житла, визнання за особою права користування житлом, жилим приміщенням, договір найму (піднайму, оренди) або інші документи, визначені Кабінетом Міністрів України).

6) відомості або документ, що підтверджує сплату адміністративного збору (не подається у разі здійснення реєстрації місця перебування).

7) військово-обліковий документ (для громадян України, які підлягають взяттю на військовий облік або перебувають на військовому обліку).

У разі подання заяви законним представником (представником) особи додатково подаються:

1) документ, що посвідчує особу законного представника (представника);

2) документ, що підтверджує повноваження особи як представника, крім випадків, коли заява подається законним представником малолітньої дитини.

ЗНЯТТЯ З РЕЄСТРАЦІЇ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ ОСОБИ

Адміністративний збір : 1,5 відсотка прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня календарного року.

Термін надання послуги: 1 робочий день

Перелік документів:

1. Заява про зняття з реєстрації місця проживання (заповнюється при подачі документів).формується що формується та реєструється за допомогою програмних засобів ведення РТГ

2) паспортний документ або довідка про звернення за захистом в Україні, у тому числі строк дії яких закінчився (для іноземців, осіб без громадянства), що посвідчує особу заявника.

3) свідоцтво про народження (у разі зняття із зареєстрованого місця проживання дітей віком до 14 років).

4) документ або відомості, що підтверджують сплату адміністративного збору.

5) військово-обліковий документ (для громадян України, які підлягають взяттю на військовий облік або перебувають на військовому обліку).

6) рішення про оформлення документів для виїзду за кордон на постійне проживання, прийняте відповідним територіальним органом ДМС, або рішення про оформлення документів для залишення на постійне проживання за кордоном, прийняте відповідною закордонною дипломатичною установою України (у разі зняття із зареєстрованого місця проживання особи у зв’язку з оформленням їй документів для виїзду за кордон на постійне проживання/залишення на постійне проживання за кордоном).

7) свідоцтво про смерть або відомості про державну реєстрацію смерті з Державного реєстру актів цивільного стану.

8) рішення суду, яке набрало законної сили, про позбавлення права власності на житло або права користування житлом, про виселення, про зняття із задекларованого/зареєстрованого місця проживання (перебування) особи, про визнання особи безвісно відсутньою або оголошення її померлою (у такому випадку адміністративний збір не сплачується).

У разі подання заяви про зняття особи із зареєстрованого місця проживання (перебування) у паперовій формі представником такої особи додатково подаються:

1) документ, що посвідчує особу представника;

2) документ, що підтверджує повноваження особи як представника (законного представника).

ВИДАЧА ВИТЯГУ З РТГ

Адміністративний збір: НЕ СПРАВЛЯЄТЬСЯ

Термін надання послуги: 1 робочий день

Перелік документів:

  1. паспортний документ або довідка про звернення за захистом в Україні, у тому числі строк дії яких закінчився (для іноземців, осіб без громадянства), що посвідчує особу заявника;
  2. свідоцтво про народження (у разі звернення щодо підтвердження зареєстрованого місця проживання дітей віком до 14 років);

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support