НЕБЕЗПЕЧНИЙ ВІРУС!

Золочівської сільської ради

НЕБЕЗПЕЧНИЙ ВІРУС!

Дата публікації: 16.03.2020

Шановні односельці! В зв’язку стрімким поширенням вірусного захворювання COVID-19 як за межами України та і в середині країни просимо, дотримуватись загальновідомих простих правил:
• Зміцнюйте імунітет та слідкуйте за самопочуттям
• Вчасно звертайтеся до лікаря
• Мийте часто руки з милом упродовж 20-ти секунд (або користуйтесь атисептиком зі вмістом спирту 60-80%)
• Уникайте контакту з людьми із симптомами ГРВІ
• Термічно обробляйте продукти
• Уникайте дотиків до свого обличчя.
Кабінетом Міністрів України вирішено ввести обмеження на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Діє карантин в навчальних закладах від 12 березня до 3 квітня. Поясніть своїм дітям, що карантин – це не канікули і краще пересидіти небезпеку вдова.
Закликаємо вас, потурбуватися про свої родичів похилого віку. Зараз настає період оплати комунальних послуг, а це завжди велике скупчення людей, тому запропонуйте пенсіонерам оплатити їх квитанції дистанційно, скориставшись електронним банкінгом.
А головне, не створюйте паніку та не займайтесь самолікуванням. Не довіряйте всій інформації, що публікується в соціальних мережах, не купуйте неперевірені тест-системи та медичні препарати. Не скуповуйте бездумно продукти в магазинах.
Якщо ви почуваєте себе зле, ви були в контакті з хворими людьми, що повернулись в Україну з закордону, у вас висока температура, сухий кашель та задишка, викликайте лікаря додому.
Адаменко Григорій Йосипович +38067 686 06 24
Прилипко Наталія Володимирівна +38096 578-92-73
Нагорний Сергій Миколайович +38063 799- 04 -24
За інформацією директора КНП Бориспільського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Ільчишиної Анни Михайлівни в суботу було закуплено спеціальні костюми (комбінезони, окуляри, респіратори, рукавички та інше) для лікарів сільських амбулаторій Бориспільського району, які вони можуть отримати в будь-який час та використовувати в разі підозри на зараження пацієнтів COVID-19. Медичними масками, рукавичками та дезінфекторами сільська амбулаторія забезпечена.