English English Українська Українська

Карантинні заходи!

Золочівської сільської ради


Карантинні заходи!

Дата публікації: 01.04.2020

Нагадуємо, що комунальними підприємствами сільської ради здійснюється обробка місць загального користування (входів до магазинів, амбулаторії, аптеки, сільської ради, пожежного депо, ринкової площі, під’їздів багатоквартирних будинків, поштового відділення та ін. ) засобами для поточної санітарної обробки та дезінфекції. Ще раз закликаємо всіх дотримуватись правил карантину! Якщо ви володієте інформацією кому з наших одиноких чи позбавлених піклування похилих односельців потрібна допомога (доставка продуктів, ліків, оплата комунальних платежів, відправка/отримання посилок чи листів) повідомляйте в сільську раду (Норець Валентина Михайлівна +38066 316 91 00)! Також цим звертаємо увагу, що інформація оприлюднена мером м. Бориспіль стосовно 3 випадків підозри на коронавірус в селі Гнідин, стосується садових товариств, що розташовані далеко за межами нашого села (садовий масив “Осокорки” (берег Дніпра). Пам’ятайте, що контроль за дотриманням вимог карантину покладено на поліцію, в зв’язку з чим патрульний автомобіль щодня здійснює об’їзд території! Будьте уважні не порушуйте правил аби уникнути штрафів та відповідальності.
Також, відповідно інформації з Урядового порталу, для попередження розповсюдження коронавірусної хвороби Уряд планує запровадити більш жорсткі заходи безпеки на період карантину – до 24 квітня 2020 року.
Відповідні зміни з одноденним доопрацюванням запропоновано до постанови №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» на засіданні Кабінету Міністрів. Постанову буде викладено в новій редакції.
Зокрема, під час карантину, який триватиме до 24 квітня 2020 р. на всій території України, серед внесених нових змін діятиме заборона на:
– перебування в громадських місцях без вдягнутої маски чи респіратора;
– переміщення групою осіб більш ніж дві особи, крім випадків службової необхідності та супроводу дітей;
-перебування я в громадських місцях осіб, які не досягли 16 років, без супроводу повнолітніх;
– відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою та у випадку службової необхідності;
– відвідування спортивних та дитячих майданчиків;
– проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування тощо.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support