Карантинні заходи!

Золочівської сільської ради

Карантинні заходи!

Дата публікації: 01.04.2020

Нагадуємо, що комунальними підприємствами сільської ради здійснюється обробка місць загального користування (входів до магазинів, амбулаторії, аптеки, сільської ради, пожежного депо, ринкової площі, під’їздів багатоквартирних будинків, поштового відділення та ін. ) засобами для поточної санітарної обробки та дезінфекції. Ще раз закликаємо всіх дотримуватись правил карантину! Якщо ви володієте інформацією кому з наших одиноких чи позбавлених піклування похилих односельців потрібна допомога (доставка продуктів, ліків, оплата комунальних платежів, відправка/отримання посилок чи листів) повідомляйте в сільську раду (Норець Валентина Михайлівна +38066 316 91 00)! Також цим звертаємо увагу, що інформація оприлюднена мером м. Бориспіль стосовно 3 випадків підозри на коронавірус в селі Гнідин, стосується садових товариств, що розташовані далеко за межами нашого села (садовий масив “Осокорки” (берег Дніпра). Пам’ятайте, що контроль за дотриманням вимог карантину покладено на поліцію, в зв’язку з чим патрульний автомобіль щодня здійснює об’їзд території! Будьте уважні не порушуйте правил аби уникнути штрафів та відповідальності.
Також, відповідно інформації з Урядового порталу, для попередження розповсюдження коронавірусної хвороби Уряд планує запровадити більш жорсткі заходи безпеки на період карантину – до 24 квітня 2020 року.
Відповідні зміни з одноденним доопрацюванням запропоновано до постанови №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» на засіданні Кабінету Міністрів. Постанову буде викладено в новій редакції.
Зокрема, під час карантину, який триватиме до 24 квітня 2020 р. на всій території України, серед внесених нових змін діятиме заборона на:
– перебування в громадських місцях без вдягнутої маски чи респіратора;
– переміщення групою осіб більш ніж дві особи, крім випадків службової необхідності та супроводу дітей;
-перебування я в громадських місцях осіб, які не досягли 16 років, без супроводу повнолітніх;
– відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою та у випадку службової необхідності;
– відвідування спортивних та дитячих майданчиків;
– проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування тощо.