English English Українська Українська

Виплату державних соціальних допомог у квітні поточного року буде проведено вчасно

Золочівської сільської ради


Виплату державних соціальних допомог у квітні поточного року буде проведено вчасно

Дата публікації: 07.04.2020

Органи соціального захисту населення на час карантину не припиняють свою щоденну роботу.

За інформацією Департаменту соціального захисту населення Київської ОДА, вже направлено 355,8 млн грн на районні та міські управління соціального захисту населення для забезпечення виплат у квітні.

З них 169,3 млн грн спрямовано для надання державної допомоги малозабезпеченим сім’ям; дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів; особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях; на підтримку малих групових будинків; особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю; відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років „муніципальна няня”.

Крім того, 186,3 млн грн направлено для надання пільг і житлових субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг; придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу у грошовій формі.

Виплата державних соціальних допомог буде проведена у визначені законодавством терміни.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support