Знову пожежа!
Дата публікації: 08.04.2020
Повідомлямо, що причиною значної задимленості села є масштабна пожежа настілу сухої трави та повалених дерев на межі між Києвом та землями Гнідинської сільської ради (урочище “Витавець”, земля перебуває в користуванні лісгоспу). Процес гасіння ускладнюється тим, що до епіцентру загорання неможливо дістатись пожежними автомобілями (приблизно 1 кілометр). Зараз на місці подій працює 3 пожежні бригади м. Києва та місцеві пожежні села Гнідин. Ситуація може погіршитись, оскільки неподалік знаходяться торфовища. Маємо надію, що рятувальникам вдасться приборкати полум’я.
![](https://zolochivskarada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/04/92169661_865987150586549_6954039324853665792_o.jpg)
![](https://zolochivskarada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/04/92948456_865987050586559_1504513033605480448_o.jpg)