Прагнення до чистити!
Вже 4 рік поспіль, весною, жителі вулиці Набережної влаштовують « суботники». Прибирають територію вздовж каналу, доріг та місць загального користування. Попрацювати є над чим, оскільки ця вулиця активно розбудовується і зі сторони схожа на великий будівельний майданчик. Розуміючи, що зараз карантин і намагаючись не порушувати його правила, люди розділились по двоє, обрали собі певну територію для прибирання, одягли захисні маски і приступили до роботи. Результат їх праці можете побачити на фото. Сміття забрало місцеве комунальне підприємство і в четвер воно буде перевантажене в сміттєвоз та відправлене на сміттєспалювальний завод. Дякуємо за ініціативу!
![](https://zolochivskarada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/04/024B3AEC-DD92-4DFD-86F3-1011B8308820-1024x768.jpeg)
![](https://zolochivskarada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/04/5A7018D4-E5A2-4FAD-82C0-1E75B923E595-1024x768.jpeg)