Робоча зустріч з головами ОТГ Бориспільського району
Дата публікації: 11.03.2021
10 березня, виконувач обов’язків голови районної державної адміністрації Руслан ДЯЧЕНКО спільно із виконувачем обов’язків голови районної ради Іваном НЕДОГИБЧЕНКО провів робочу зустріч з керівниками п’яти територіальних громад Бориспільського району (Бориспільської міської, Вороньківської, Гірської, Золочівської та Пристоличної сільських громад).
У ході зустрічі присутні обговорили порядок та процедуру погашення кредиторської заборгованості установ освіти і культури району та інші актуальні питання.
За результатами наради прийнято ряд важливих рішень.
![](https://zolochivskarada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/03/IMG-244bf4618b901fbed29c909b33d6b3f6-V-1024x721.jpg)