Увага! Звіт сільського голови!
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf5/1.5/16/1f4d4.png)
Відповідно до п.7 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою інформування мешканців Золочівської ОТГ та забезпечення належного рівня прозорості, відкритості в діяльності органу місцевого самоврядування, оголошуємо про проведення звіту сільського голови за 2021 рік, який відбудеться
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t58/1.5/16/1f4c6.png)
15 січня 2022 року об
![⌚️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t81/1.5/16/231a.png)
11:00 в приміщенні
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t81/1.5/16/1f3eb.png)
Будинку культури с. Вишеньки, що знаходиться за адресою: с. Вишеньки, вул. Центральна, 87. Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у заході. Ви матимете нагоду ознайомитися з результатами роботи за звітний період, планами і перспективами розв’язання проблем громади, а також поставити питання голові і висловити власні пропозиції, поспілкуватися з очільником громади у формі відкритого діалогу. При цьому просимо всіх дотримуватися карантинних обмежень.
![](https://zolochivskarada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/изображение_viber_2022-01-10_18-30-51-988-788x1024.jpg)