4 липня – День Національної поліції України !
Сьогодні ми дякуємо усім поліцейським, які вірою і правдою служать українському народу ! Дякуємо кожкому ,хто залишився вірним присязі ! Особливо під час війни – ваша праця є важкою і небезпечною , але дуже важливою для України ! Щодня, стикаючись зі страшними реаліями війни, ви продовжуєте сумлінно виконувати свою роботу, роблячи величезний внесок в нашу перемогу ! Бажаємо вам професійних успіхів у роботі , незламної волі та сили духу ! Міцного здоров’я та благополуччя у ваших родинах !Ви – наші герої ! Наша підтримка , опора і допомога ! Вітаємо з професійним святом поліцейського офіцера громади СВГ ВП Бориспільського РУП ГУ НП в Київській області , капітана поліції Затокового Володимира та шлемо щирі привітання всім працівникам поліції нашої громади ! Нагадаємо ,що поліцейська станція в нашій громаді знаходиться за адресою: с.Вишеньки , вулиця Центральна, 87 ( в приміщенні Будинку Культури) .Телефон для довідок чи звернутися по допомогу можна за телефоном 095- 102- 27 – 82 Всім МИРНОГО НЕБА !
![](https://zolochivskarada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/292155159_456287779672235_1993000292090342041_n-1024x432.jpg)
![](https://zolochivskarada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/292193589_456287736338906_7398353525128630273_n-1024x742.jpg)
![](https://zolochivskarada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/292294916_456287769672236_6465860610192573757_n-1024x575.jpg)