Облаштування Центрального парку в селі Вишеньки

Золочівської сільської ради

Облаштування Центрального парку в селі Вишеньки

Дата публікації: 05.07.2022

Сьогодні були встановлені паркові лавки, закупівля яких була здійснена ще восени минулого року, але нагода встановити їх з’явилася лише зараз.

💸

Лавки були придбані за спонсорські кошти ГО СТ ”Гатне-1”. Саме вони раніше закупили для цього ж парку і сучасні ліхтарі.

🙌

Дякуємо за роботу місцевим депутатам : Альоні Архиповій , Анні Жуковській, Андрію Харлану , Олександру Горбачу, працівникам КП «Акваком Сервіс», а також жителям громади Володимиру Харлану та Олександру Кацалапу.

🤝

Організація та встановлення елементів благоустрою Центрального парку села Вишеньки відбувається під керівництвом старости села Віталія Пилипчука та за підтримки сільського голови Олександра Лазаренка.

🚸

Продовжуються роботи з фарбування пішохідних переходів на центральних вулицях села та встановлення дорожніх знаків «Пішохідний перехід»для безпечного руху жителів громади.

📖

На жаль, Постанова КМУ № 590, обмежує використання бюджетних коштів на благоустрій території, тому нині можемо розраховувати лише на спонсорські кошти.

🗓

Попереду багато планів щодо облаштування Центрального парку, адже він має стати окрасою села Вишеньки ! І ми обов’язково втілимо всі ідеї в життя – тільки б ПЕРЕМОГТИ !