Оголошено набір до Третьої штурмової бригади!
Дата публікації: 15.06.2023
Ми кришили російські війська на Київщині та десантувалися в оточений Маріуполь, штурмували окупанта на Запоріжжі, переможним маршем заходили у Херсон та тримаємо оборону Бахмуту.Наші командири — азовські ветерани. Наші бійці — досвідчені та фахові військові. Ти знатимеш і вмітимеш усе, що повинен і навіть більше.Наші інструктори та міжнародні стандарти підготовки зроблять з тебе профі. А в міцному військовому побратимстві ти знайдеш своїх.Заходь на рекрутинговий сайт і обирай вакансію: https://recruiting.ab3.army/Твої побратими вже тут. Вривайся у вирішальну битву!3ОШБр | Instagram | Facebook | YouTube | ab3.army | SupportAZOV
![](https://zolochivskarada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/зображення_viber_2023-06-14_13-57-36-865-1024x1024.jpg)
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)