Дія.Освіта: нові навички, нова професія
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcb/1.5/16/1f538.png)
Проєкт Мінцифри Дія.Освіта створений аби допомогти вимушеним переселенцям, людям, що втратили роботу, та всім іншим громадянам і громадянкам безоплатно отримати актуальні знання та навички в зручному та інклюзивному форматі.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1.5/16/1f539.png)
Які курси є на “Дія. Освіта”?У рамках проєкту “Дія.Освіта” фахівці з сучасної освіти та практик розробили різноманітні освітні продукти, враховуючи новий європейський порядок навчання дорослих на 2021–2030 роки. Пріоритетними є професії, які мають попит на ринку праці.Тематика освітніх серіалів надзвичайно широка – від дата-аналітика до баристи, від таргетолога до пекаря, від тестувальника програмного забезпечення до пакувальника. Також на Дія.Освіта можна переглядати освітні серіали із цифрової грамотності чи кібербезпеки. Усі вони є безоплатними та доступними всім охочим, і завжди такими залишатимуться.Повний список професій та напрямів можна подивитися на порталі https://osvita.diia.gov.ua/
![](https://zolochivskarada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/347283380_751014697023734_8803922970669275347_n-1024x538.jpg)