English English Українська Українська

Прем’єра національного фільму «Довбуш»

Золочівської сільської ради


Прем’єра національного фільму «Довбуш»

Дата публікації: 15.08.2023

У серпні-вересні 2023 року у кінотеатрах України відбудеться прем’єрний  показ національного фільму «Довбуш»,  його називають одним з найдорожчих на найочікуваніших фільмів в історії незалежної України.

Фільм створений українською кінокомпанією ТОВ «Пронто Фільм» за участю кінематографічної команди однодумців з України, Польщі, Канади та США. Стрічка розповідає про ватажка опришків, національного героя, який разом зі своєю ватагою виборював право жити вільно на своїй землі. Для зйомок обрали унікальні природні та історичні локації, ландшафти, праліси, що майже недоторкані сучасністю скелі та урочища, які несуть у собі силу та магію насправді дикої природи й силу вільного духу.

Фільм “Довбуш” – це кіно, покликане об’єднати всіх небайдужих до Батьківщини, історія про незламність та відстоювання свободи на тлі буремних подій.

Просимо мешканців громади приєднуватися до  прем’єрного показу фільму.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support