Спецпроєкт “Людина для Людини”
Дата публікації: 18.03.2024
У 2024 році 20-ка переможців спецпроєкту “Людина для Людини” стала амбасадорами соціальної сфери України, допомагаючи привернути увагу до її важливості та викликів. Обличчя працівників соціальної сфери стали символом важливості професії, популяризуючи її серед суспільства в усіх областях України.
![](https://zolochivskarada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/432452541_801186455381836_8182258124106215256_n.jpg)
https://www.msp.gov.ua/timeline/?t=1081&from=&till=&m=17#tagpanel