English English Українська Українська

ПРОЗОРІСТЬ І ПІДЗВІТНІСТЬ: ЗАКУПІВЛІ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ КОДА

Золочівської сільської ради


ПРОЗОРІСТЬ І ПІДЗВІТНІСТЬ: ЗАКУПІВЛІ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ КОДА

Дата публікації: 26.03.2024

Київська обласна військова адміністрація ретельно підходить до підготовки, проведення та перевірки всіх процедур закупівель, які проводять структурні підрозділи адміністрації. Так невдовзі планується здійснити дві закупівлі, які стосуються процесу відновлення. Мова йде про розроблення проєктної документації для реконструкції лікувального корпусу Іванківської Центральної районної лікарні та лікувального корпусу №9 Київського обласного центру ментального здоров’я у Ворзелі.
Також будуть оголошені торги на закупівлю обладнання для потреб військових та посилення оборони. Джерелом фінансування в усіх тендерних процедурах є обласний бюджет.
Перед усіма структурними підрозділами КОВА поставлене чітке завдання – максимальна прозорість та підзвітність перед громадськістю. Нагадаємо, що на офіційному сайті працює розділ «Віджет публічних закупівель». Він містить усю інформацію про закупівлі, які проводять структурні підрозділи адміністрації. Дані публікуються автоматично, підтягуючи їх із Прозорро.
Крім того, при Київській ОВА продовжує працювати робоча група «Прозорість та підзвітність». Група аналізує тендерні закупівлі районів та громад і залучена до перевірки об’єктів відбудови. Група провела виїзні засідання в усіх семи районах області. До її складу увійшли представники правоохоронних органів та антикорупційних інституцій.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support