English English Українська Українська

РУСЛАН КРАВЧЕНКО: ГРУПА «ПРОЗОРІСТЬ ТА ПІДЗВІТНІСТЬ» ВИВЧАЄ РЕЗОНАНСНІ ЗАКУПІВЛІ У ВИШНЕВІЙ ГРОМАДІ

Золочівської сільської ради


РУСЛАН КРАВЧЕНКО: ГРУПА «ПРОЗОРІСТЬ ТА ПІДЗВІТНІСТЬ» ВИВЧАЄ РЕЗОНАНСНІ ЗАКУПІВЛІ У ВИШНЕВІЙ ГРОМАДІ

Дата публікації: 19.04.2024

Група «Прозорість та підзвітність» вивчає резонансні закупівлі у Вишневій громаді. Йдеться про дві тендерні закупівлі. Зокрема, щодо будівництва протирадіаційного укриття на території ліцею «Лідер» у селі Крюківщина, а також повторний тендер щодо реконструкції старого кінотеатру у Вишневому під приміщення мерії.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко за результатами проведення чергового засідання групи.

«Неодноразово наголошував, що всі закупівлі мають відповідати вимогам часу. Крім того, щоб уникнути звинувачень у можливій корупції, завищених цінах та можливому неефективному використанні коштів, необхідно активно комунікувати та пояснювати громадськості доцільність тієї чи іншої закупівлі, зважаючи на воєнний стан. Більшість скарг на закупівлі – через відсутність комунікації з людьми. Без пояснень питання будуть і у громадян, і у правоохоронців», – наголосив Руслан Кравченко.

Він зазначив, що наразі вивчаються всі документи, які стосуються цих закупівель. 

«Найближчими днями зберемо з цього питання ще одне засідання групи. Хочемо вислухати всі аргументи замовника робіт, а також детальний аналіз від правоохоронних органів. Знайдемо порушення чи можливе завищення цін –  рекомендуватимемо скасувати закупівлі», – додав начальник КОВА.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support