English English Українська Українська

РУСЛАН КРАВЧЕНКО: КОВА ТА ПРАВООХОРОНЦІ ПОСТІЙНО КОНТРОЛЮЮТЬ ЕФЕКТИВНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ НА БУДІВНИЦТВІ ФОРТИФІКАЦІЙ

Золочівської сільської ради


РУСЛАН КРАВЧЕНКО: КОВА ТА ПРАВООХОРОНЦІ ПОСТІЙНО КОНТРОЛЮЮТЬ ЕФЕКТИВНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ НА БУДІВНИЦТВІ ФОРТИФІКАЦІЙ

Дата публікації: 15.05.2024

Київська обласна військова адміністрація спільно з правоохоронними органами тримають на постійному контролі прозорість будівництва фортифікаційних споруд, а також ефективне використання коштів на ці цілі. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.

«Будівництво кожної з військово-інженерних споруд та ліній невибухових загороджень здійснюється під безпосереднім керівництвом військового командування у тісній щоденній взаємодії, на визначених командуванням локаціях та рубежах оборони. Це питання також постійно розглядаємо на засіданнях робочої групи «Прозорість та підзвітність» за участі правоохоронців та підрядників», – зазначив він.

Начальник КОВА підкреслив, що використання державних коштів на будівництво споруд постійно перевіряють СБУ, ДБР та НАБУ. В рамках перевірок Київська ОВА надає правоохоронцям усі необхідні документи та доступ до об’єктів будівництва. 

«Забезпечення прозорості та підзвітності всіх етапів – моя принципова позиція. Крім цього, за ходом будівництва здійснюють технічний нагляд представники Київського науково-дослідного інституту судових експертиз. Вся проєктно-кошторисна документація пройшла перевірку в КНДІСЕ. По проєктно-кошторисній документації видані експертні звіти», – додав він.

Руслан Кравченко також додав, що акти виконаних робіт з будівництва фортифікаційних споруд будуть закриватися лише після проведення будівельно-технічної експертизи державними експертами КНДІСЕ.

«Контроль за процесом продовжимо і надалі. Найближчим часом відбудеться ще одне засідання групи «Прозорість та підзвітність». Розглянемо всі проблемні питання. Будівництво фортифікацій – важливе безпекове питання, від якого залежать як життя військових, так і цивільних», – наголосив начальник Київської ОВА.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support