English English Українська Українська

ПРОЗОРІ ТЕНДЕРИ, ОБЛАШТУВАННЯ ФОРТИФІКАЦІЙ, ЕКОНОМІЧНА СТАБІЛЬНІСТЬ: РУСЛАН КРАВЧЕНКО ПРОВІВ ЩОТИЖНЕВУ НАРАДУ З ПРАВООХОРОНЦЯМИ

Золочівської сільської ради


ПРОЗОРІ ТЕНДЕРИ, ОБЛАШТУВАННЯ ФОРТИФІКАЦІЙ, ЕКОНОМІЧНА СТАБІЛЬНІСТЬ: РУСЛАН КРАВЧЕНКО ПРОВІВ ЩОТИЖНЕВУ НАРАДУ З ПРАВООХОРОНЦЯМИ

Дата публікації: 06.06.2024

У Київській ОВА відбулася щотижнева нарада з правоохоронцями області. Про це повідомив начальник Київської ОВА Руслан Кравченко на своїй сторінці у Facebook. 

Під час наради були розглянуті тендерні закупівлі громад, районів та структурних підрозділів адміністрації. Насамперед, щодо відбудови житла, зруйнованого російськими окупантами. 

«Проєкти, які реалізуються мають відповідати вимогам часу. Чітке обґрунтування, ефективне використання коштів, жодного завищення цін на матеріали, товари та послуги. Це головна вимога ефективної та якісної відбудови», – підкреслив Руслан Кравченко. 

Крім того, учасники наради обговорили будівництво фортифікацій та безпекову ситуацію в області. Начальник Київської ОВА наголосив на необхідності реалізації постійного багаторівневого контролю за процесом облаштування оборонних рубежів. 

Також була приділена увага питанням економічної стабільності та наповнення бюджету. В першу чергу йшлося про сплату податків та зборів громадами Київщини, удосконалення заходів, які запобігають незаконному ухиленню від сплати податків та інших обов’язкових платежів.

«Нагляд за дотриманням законності й порядку, дієві антикорупційні заходи на всіх рівнях. Це те, чого вимагають від нас люди. Сьогодні в суспільстві надзвичайно великий запит на справедливість та прозорість», – наголосив Руслан Кравченко.

https://koda.gov.ua/prozori-tendery-oblashtuvannya-fortyfikaczij-ekonomichna-stabilnist-ruslan-kravchenko-proviv-shhotyzhnevu-naradu-z-pravoohoronczyamy/

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support