Облаштування Центрального парку в селі Вишеньки
Сьогодні були встановлені паркові лавки, закупівля яких була здійснена ще восени минулого року, але нагода встановити їх з’явилася лише зараз.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbb/1.5/16/1f4b8.png)
Лавки були придбані за спонсорські кошти ГО СТ ”Гатне-1”. Саме вони раніше закупили для цього ж парку і сучасні ліхтарі.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t56/1.5/16/1f64c.png)
Дякуємо за роботу місцевим депутатам : Альоні Архиповій , Анні Жуковській, Андрію Харлану , Олександру Горбачу, працівникам КП «Акваком Сервіс», а також жителям громади Володимиру Харлану та Олександру Кацалапу.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbd/1.5/16/1f91d.png)
Організація та встановлення елементів благоустрою Центрального парку села Вишеньки відбувається під керівництвом старости села Віталія Пилипчука та за підтримки сільського голови Олександра Лазаренка.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3d/1.5/16/1f6b8.png)
Продовжуються роботи з фарбування пішохідних переходів на центральних вулицях села та встановлення дорожніх знаків «Пішохідний перехід»для безпечного руху жителів громади.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf7/1.5/16/1f4d6.png)
На жаль, Постанова КМУ № 590, обмежує використання бюджетних коштів на благоустрій території, тому нині можемо розраховувати лише на спонсорські кошти.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb5/1.5/16/1f5d3.png)
Попереду багато планів щодо облаштування Центрального парку, адже він має стати окрасою села Вишеньки ! І ми обов’язково втілимо всі ідеї в життя – тільки б ПЕРЕМОГТИ !
![](https://zolochivskarada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/292278285_457060826261597_2579545720490544807_n-603x1024.jpg)
![](https://zolochivskarada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/292283116_457060986261581_7300114313567212443_n-576x1024.jpg)
![](https://zolochivskarada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/292487550_457060902928256_8036530605253617068_n-546x1024.jpg)
![](https://zolochivskarada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/292088385_457061099594903_4550062063487761163_n-567x1024.jpg)