Рекомендації ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» щодо дій населення під час віялових відключень електроенергії.
![](https://zolochivskarada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/55f282ac-0038-44f1-a25e-dd910876d7f0-1-882x1024.png)
– якщо зникла електроенергія – необхідно відключити від мережі всі енергоємні прилади: пральні машини, чайники, бойлери, електронагрівачі, електроопалення, електроплити тощо;
– після того, як з’явилась електроенергія, не слід одночасно вмикати всі енергоємні прилади, а якщо їх декілька, необхідно обмежитись включенням в мережу одного приладу, а інший вмикати в інший період часу – за 10-15 хвилин, відключивши попередній;
– енергоємні прилади, які мають таймери включення, запрограмуйте на роботу в нічний час з 00.00 до 06.00 ранку;
– споживачам, які мають в користуванні електродвигуни і насосні станції, рекомендовано їх відключити від мережі (електродвигуни дають надзвичайно високе навантаження на електромережі під час свого пуску). Вмикати їх в мережу необхідно за 20-30 хвилин після появи електроенергії;
– підприємствам, установам, організаціям усіх форм власності обмежити використання зовнішнього освітлення фасадів офісів, ресторанів, торгових центрів.