До уваги бджолярів громади!
Дата публікації: 24.02.2023
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t73/1.5/16/1f33b.png)
Запрошуємо бджолярів громади долучитися до веб-семінару «Заходи профілактики отруєння бджіл. Алгоритм дій при отруєнні бджіл засобами захисту рослин».
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te5/1.5/16/1f4bb.png)
Організаторами веб-семінару є Міністерство аграрної політики та продовольства України, Всеукраїнська асоціація громад та Всеукраїнський Конгрес Фермерів.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t58/1.5/16/1f4c6.png)
Веб-семінар відбудеться 02 березня 2023 року з 14:00 до 16:00 у онлайн форматі.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t56/1.5/16/1f4c4.png)
Для участі у зазначеному заході необхідно до 18:00 28 лютого 2023 року заповнити гугл-форму за посиланням:http://bit.ly/3KqQvrw
![](https://zolochivskarada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/circulus-berkel.nl_.jpg)