В Україні запрацювали автошколи для людей з інвалідністю
В Україні запрацювали автошколи для людей з інвалідністю. Під Києвом інклюзивна автошкола почала функціонувати на базі Національної академії внутрішніх справ у с. Віта-Поштова (Навчально-науковий інститут №1).Також такі автошколи для осіб з інвалідністю з’явилися у Камʼянці-Подільському, Кропивницькому, Львові, та Дніпрі.Особливістю таких шкіл є спеціально розроблені навчальні програми, що адаптовані до потреб людей з інвалідністю, інклюзивні класи та автомобілі з ручним управлінням для здобування практичних навичок кермування.
Записуйтесь на навчання й отримуйте послуги з водіння зручно та доступно за адресами:Національна академія внутрішніх справ. Київська область, с. Віта-Поштова (Навчально-науковий інститут №1). Тел: (067) 503-56-18; (096) 508-15-68
![](https://zolochivskarada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/347558469_293433469742291_4303685923671297043_n-725x1024.jpg)
![](https://zolochivskarada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/347592795_293433473075624_7481659268861841067_n-724x1024.jpg)