English English Українська Українська

ПОСЛУГИ МІСТОБУДУВАННЯ

Золочівської сільської ради


Прийом заяв щодо отримання послуги в сфері містобудування здійснюється за адресою: с.Гнідин, вул. Нова, 1

Адмінінстративний збір: ВІДСУТНІЙ

Дозвільні документи на будівництво є законною підставою для реалізації будь-якого будівельного або архітектурного проекту. Будівельна документація надається замовнику відповідною інстанцією (Державної архітектурно-будівельною інспекцією) з метою контролю над виконанням нормативів, правил, вимог і умов містобудівного законодавства.

Державна інспекція архітектури та містобудування України (ДІАМ) є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра розвитку громад та територій і який реалізує державну політику з питань державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду.

Дозвіл на будівництво – сукупність процесів і етапів зведення архітектурного об’єкта в Україні; дозвіл на будівництво (дозвіл або декларація) – офіційний документ, який видає Державна інспекція архітектури та містобудування України (ДІАМ).

Відповідно до ч1. Ст..376 Цивільного кодексу України, житловий будинок, будівля, споруда, інше нерухоме майно вважаються самочинним будівництвом, якщо вони збудовані або будуються на земельній ділянці, що не була відведена для цієї мети, або без відповідного документа, який дає право виконувати будівельні роботи чи належно затвердженого проекту, або з істотними порушеннями будівельних норм і правил- вважаються самочинним будівництвом.

З 2022 року в Україні діє Єдина державна електронна система у сфері будівництва (ЄДЕСБ)- загальнонаціональна інформаційна система, що покликана впорядкувати процес будівництва в Україні і через максимальну публічність інформації зробити його прозорим та вільним від корупції.Передбачається, що на порталі будуть доступні всі послуги, що пов’язані з будівництвом, включаючи отримання дозволів.

Подання документів до ЦНАП для надання адміністративних послуг у сфері будівництва щодо об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належить до об’єктів з незначними наслідками (СС1) та об’єктів, будівництво яких здійснено на підставі будівельного паспорта здійснюється не залежно від місцезнаходження об’єкта будівництва.

Адміністратор ЦНАП під час прийняття документів у замовників через кабінет на Порталі Дія або електронний кабінет користувача створюють заявку з накладенням електронного підпису, завантажують до кабінету шляхом сканування документи, що подані заявником, та надсилають до відповідного органу ДІАМ.

Зразки документів у сфері будівництва

декларація про готовність до експлуатації об’єкта, будівництво якого здійснено без дозвільних документів (будівельна амністія)

Нагадаємо, що під будівельну амністію потрапляють об’єкти класу наслідків СС1, збудовані на земельних ділянках відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт, а саме індивідуальні (садибні) житлові будинки, садові, дачні будинки загальною площею до 300 квадратних метрів, а також господарські (присадибні) будівлі і споруди загальною площею до 300 квадратних метрів, збудовані у період з 05 серпня 1992 року по 09 квітня 2015 року, а також будівлі і споруди сільськогосподарського призначення, збудовані до 12 березня 2011 року.

https://zolochivskarada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/декларації-про-готовеість-до-експлуатації-обєкта-без-дозвільних-документів-амністія-1.docx

декларація про готовність до експлуатації об’єкта, будівництво якого здійснено на підставі будівельного паспорта

https://zolochivskarada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/декларація-про-готовність-до-експлуатації-обєкта-на-підставі-будівельного-паспорта-1.docx

Декларація про готовність до експлуатації самочинно збудованого об’єкта, на яке визнано право власності за рішенням суду.

https://zolochivskarada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/декларація-про-готовність-до-експлуатації-обєкта-на-підставі-рішення-суду-1.docx

повідомлення про початок виконання будівельних робіт щодо об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з незначними наслідками (СС1) та повідомлення про зміну даних в повідомлення про початок виконання будівельних робіт щодо об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з незначними наслідками (СС1)

https://zolochivskarada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/повідомлення-про-початок-виконання-будівельних-робіт-СС1-1.docx

Повідомлення про початок виконання будівельних робіт щодо об’єктів, будівництво яких здійснюється на підставі будівельного паспорта, та повідомлення про зміну даних в повідомленні про початок виконання будівельних робіт щодо об’єктів, будівництво яких здійснюється на підставі будівельного паспорта.

https://zolochivskarada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/повідомлення-про-початок-виконання-будівельних-робіт-на-підставі-будівельного-паспорта-1.docx

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support