Злочинців знайдено!
Дата публікації: 08.05.2020
Минулого місяця сталося дві крадіжки особистого майна (електроінструменти, бензоінструменти, велосипед) жителів села Гнідин з вулиці Козацької. Наші односельці одразу повідомили поліцію та сільську раду. Після кількох годин детально вивчалось відео з камер спостереження вдалося встановити особи підозрюваних. Дякуючи злагодженій роботі правоохоронних органів по даній справі, вчора були затримані двоє чоловіків, які зізнались у скоєні даного злочину та ще у 6 подібних злочинах по Бориспільському району. Слідчі дії тривають.
![](https://zolochivskarada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/05/96371716_888260085025922_7455826397064331264_o.jpg)
![](https://zolochivskarada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/05/96539080_888259905025940_2528652928844038144_o.jpg)
![](https://zolochivskarada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/05/97054250_888260001692597_7742907074895413248_o.jpg)
![](https://zolochivskarada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/05/96449569_888260395025891_6713198909176414208_o.jpg)
![](https://radagnidin.gov.ua/wp-content/uploads/2020/05/96706619_888260268359237_6683439643423145984_o.jpg)