Привітання з Днем Перемоги!

Золочівської сільської ради

Привітання з Днем Перемоги!

Дата публікації: 09.05.2020

З кожним роком все більше віддаляються від нас страшні та криваві роки Другої світової війни… Війни, яку вважають однієї з найжорстокіших у світі. 8 і 9 травня ми з шаною та смутком згадуємо ті події, тих людей завдяки яким зараз можемо жити та працювати…
Учасники тієї страшної війни, які виявили небачену стійкість і мужність, щоб існувала наша держава і нові покоління її громадян, – і сьогодні серед нас. Та, на жаль, з кожним роком їх – «живих сторінок історії» все менше. Колись настане той час і останній солдат Другої світової покине наш світ, тоді у вічність відійде ціле покоління, ціла епоха… Саме тому, допоки маємо таку можливість, ми повинні віддавати повагу, шану та тепло наших сердець дорогим ветеранам.
В Гнідині серед живих залишились всього два ветерани та чотири вдови Великої Вітчизняної війни, а саме: Задорожний Володимир Олексійович, Дралов Іван Павлович, Брагинець Марія Ісаківна, Кошарна Марія Леонтіївна, Салівон Ганна Іванівна, Семенко Анастасія Семенівна.
Тож, віддаючи данину глибокої поваги і вдячності колишнім фронтовикам і трудівникам тилу, котрі мешкають в нашому селі, бажаємо їм здоров’я і довгих років життя. Дякуємо Вам за подвиг!
Світла пам’ять тим, хто відійшов у вічність та не дочекався 75-річниці Великої Перемоги !