До уваги учасників освітнього процесу!!!

Золочівської сільської ради

До уваги учасників освітнього процесу!!!

Дата публікації: 31.05.2022

Після початку повномасштабного вторгнення Росії на територію України заклади дошкільної освіти відповідно до рекомендації Міністерства освіти і науки України в умовах воєнного часу призупинили роботу. На жаль, безпекова ситуація в регіоні не дозволяє відновити роботу закладів дошкільної освіти у звичайному форматі.

🔶️

За погодженням з Бориспільською районною військовою адміністрацією, з 1 червня 2022 року заклади дошкільної освіти Золочівської сільської ради – Гнідинський ЗДО «Веселка» та Вишеньківський ЗДО «Вишенька», відновлюють освітній процес у дистанційному форматі.

🔶️

Працюватимуть заклади освіти з дотриманням вимог безпеки під час воєнного стану та враховуючи особливості дітей дошкільного віку.

🔶️

У разі оголошення повітряної тривоги освітній процес буде призупинено і відновлено після оголошення відбою повітряної тривоги

🔶️

Педагогічні працівники закладів дошкільної освіти заздалегідь нададуть інформацію стосовно організації освітнього процесу в дистанційному форматі у батьківські групи, будуть задіяні різні варіанти засобів комунікації, як синхронне так і асинхронне дистанційне навчання для якомога більшого залучення діток.

З 01 червня 2022 року відновлюється робота гуртків, секцій та інших позашкільних занять у очній та змішаній формі у закладах загальної середньої освіти Золочівської сільської ради, де обладнані підвальні приміщення, які будуть використовуватися як укриття, а саме:

🔶️

Опорному навчальному закладі «Вишенський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Золочівської сільської ради;

🔶️

Гнідинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів імені Петра Яцика Бориспільського району Київської області

💛

Дякуємо працівникам закладів освіти за їхню позицію, за те, що тримають оборону на своєму фронті

💛

МИР ОБОВ’ЯЗКОВО НАСТАНЕ !

🙏
🇺🇦