Увага! Пожежонебезпечний період!

Золочівської сільської ради

Увага! Пожежонебезпечний період!

Дата публікації: 06.07.2022

Шановна Золочівська громадо! Сьогодні, о другій годині ночі, в селі Вишеньки, в лісі, що над вулицею Шевченка, сталася пожежа! Завдяки рятувальникам, які вчасно прибули на місце події, пожежу було ліквідовано!

🔥

Причиною загорання стали дитячі пустощі та необережне поводження з вогнем. Діти відпочивали у лісі та йдучи додому не загасили багаття.

Просимо батьків із нашої громади звернути особливу увагу на цю подію та провести з дітьми роз’яснювальну роботу щодо правил пожежної безпеки та відповідальності за їх порушення.

📄

Нагадуємо, що під час дії воєнного стану та з метою запобігання пожежам у Київській області, відповідно до п.3 Указу Президента від 24.02.2022 №64 “Про введення воєнного стану в Україні”, п.25 ч.2 ст.15 Закону України “Про правовий режим воєнного стану” від 12.05.2015 №389-VIII, з метою запобігання реальній загрозі виникнення пожеж у лісах і мінімізації їх наслідків та відповідно до п.8 ст.31, ст.88 Лісового кодексу України, Правилами пожежної безпеки в лісах України забороняється відвідування лісів цивільним населенням та в’їзд до лісів Київської області (крім транзитних шляхів) транспортних засобів та іншої самохідної техніки.

💵

Згідно зі статтею 77-1 КУпАП штраф за випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах становить:• для громадян: 180 – 360 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (3060 – 6120 грн);• для посадових осіб: 900 – 1260 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (15300 – 21420 грн).

🧯

Пам’ятайте, що в літню спеку особливо зростає пожежна небезпека! Бо навіть маленька іскорка нині може стати причиною великого лиха!