ФОТОКОНКУРС «ОЙ, НА ІВАНА, ТА Й НА КУПАЛА…»
Православні віряни 7 липня відзначають Різдво Івана Хрестителя, відоме в народі як день Івана Купала. Основні ж обрядодійства відбуваються напередодні ввечері – «в ніч на Івана Купала».
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te5/1.5/16/1f389.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td/1.5/16/1f38a.png)
Колоритне і цікаве це свято! Адже купальські обряди та ігри дуже різноманітні: масові гуляння біля води, хороводи навколо багаття, стрибки через вогнище та багато інших ритуалів, головним серед яких є плетіння вінків із польових квітів.Шкода, але цього року ми не зможемо зустрітися всі разом та розпалити
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta9/1.5/16/1f525.png)
Купальський вогонь, однак можемо створити атмосферу свята для найчарівніших та найкрасивіших дівчат України!Шановні маленькі та дорослі красуні Золочівської громади!
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3c/1.5/16/1f490.png)
Сільська рада оголошує фотоконкурс на найкращий Купальський віночок! Для участі в ньому потрібні лише ваше бажання та фантазія !Основні умови конкурсу:-
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5/1.5/16/1f4cc.png)
сплести купальський віночок своїми руками із квітів та трав;-
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5/1.5/16/1f4cc.png)
зробити своє фото хорошої якості у віночку;-
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5/1.5/16/1f4cc.png)
розмістити світлину на особистій сторінці у Facebook та позначити хештегом #IvanaKupala2022zolochivskagromada.-
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5/1.5/16/1f4cc.png)
Повідомити всіх своїх друзів, рідних, близьких і знайомих про участь у конкурсі та зібрати максимальну кількість лайків!
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t58/1.5/16/1f4c6.png)
Наголошуємо, що Ви маєте це зробити до 24.00 год 6.07.2022 року, бо 7.07.2022 року журі визначить переможницю за найбільшою кількістю лайків під фото!Вік учасниць конкурсу необмежений, але участь у конкурсі беруть тільки жителі Золочівської громади!
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb8/1.5/16/1f31e.png)
З нетерпінням чекаємо на ваші фото!Ну, а поки дівчата побігли збирати квіти, вашій увазі пропонуємо спогади про те, як гарно ми відзначали цей день у минулі роки…