КИЇВСЬКА ОВА РЕАЛІЗУЄ ПРОЕКТ «ЩОДЕННИК ВІЙНИ»
На офіційному Youtube-каналі голови Київської обласної військової адміністрації Олексія Кулеби опублікована друга серія циклу «Щоденник війни».
У проекті «Щоденник війни» йдеться про історію опору місцевих жителів Київщини рашистській навалі. Кожна серія триває 10-20 хв і коротко розповідає історію окремого населеного пункту Київської області від початку повномасштабного опору і дотепер.
Мета проекту – розповісти про героїчний спротив жителів громад Київщини під час наступу російської армії.
Перша серія з циклу була презентована до Дня Незалежності України. У ній розповідається історія співпраці цивільних та військових в селі Мощун. Воно розташоване за шість кілометрів від столиці і стало центром запеклих боїв за Київ.
Друга серія проекту присвячена жителям Макарова. У ній йдеться про евакуацію населення з-під обстрілів, доставлення гуманітарної допомоги для місцевих та звільнення селища від російських військових.
Незабаром буде презентована третя серія проекту «Щоденник війни: Іванків». Там розповідатиметься про роботу навідників, що виконували жителі громади, та взаємодопомогу один одному під час окупації. Іванків розташований на півночі Київської області, за 70 км від кордону України з Білоруссю. Звідти російська техніка зайшла в селище в перший день повномасштабної агресії рф.
У подальшому в проекті будуть висвітлені й історії населених пунктів нашого регіону, що стали надійним тилом і не припиняли працювати як під час окупації, так і зараз.
«У цей важкий для нашої держави час ми всі об’єдналися та продовжуємо допомагати тим, хто постраждав через збройну агресію рф. Дуже важливо говорити про вклад кожного жителя Київщини в нашу спільну Перемогу, показувати правду того, що коїли загарбники на нашій землі, і як прості люди боролися за нашу свободу, за рідні домівки», – підкреслив голова Київської ОВА Олексій Кулеба.
Переглянути серії проекту «Щоденник війни» можна на офіційному Youtube-каналі голови Київської обласної військової адміністрації Олексія Кулеби.
І серія «Щоденник війни: Мощун» тут.
ІІ серія «Щоденник війни: Макарів» тут.