ПРО ПУНКТИ ОБІГРІВУ

Золочівської сільської ради

ПРО ПУНКТИ ОБІГРІВУ

Дата публікації: 17.11.2022

На підставі статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частини 2 статті 19 Кодексу цивільного захисту України та з метою організації заходів щодо попередження випадків переохолодження людей, надання допомоги населенню у період низьких температур, в першу чергу бездомні та люди, які потрапили в біду, і запобігання можливим наслідкам несприятливих погодних умов зимового періоду, в межах Золочівської територіальної громади визначені та облаштовані 10 пунктів обігріву, які працюватимуть у випадках надзвичайних ситуацій, а саме: чотири у селі Гнідин, п’ять у Вишеньках та один в Петропавлівському.

❄️

Пункти обігріву функціонуватимуть під час зниження температури повітря (до -10°C та нижче), можливого тривалого відключення електроенергії (більш ніж 24 години поспіль) та у випадках тривалого відключення опалення. Майже всі вказані приміщення забезпечені джерелами резервного живлення (генераторами). При технічній можливості буде працювати WI-FI. Відвідувачі зможуть зарядити мобільні телефони, зігрітися, випити гарячого чаю чи кави.

📝

Відповідно до розпорядження Київської державної військової адміністрації, з міркувань безпеки, адреси місць розташування пунктів обігріву опубліковувати заборонено. Інформацію щодо функціонування таких об’єктів всі бажаючі зможуть отримати за телефонами:

066 316 91 00 – секретар Золочівської сільської ради Валентина Норець (село Гнідин);

067 740 54 08 – староста села Віталій Пилипчук (село Вишеньки);

066 954 09 77 – директор КП «Акваком сервіс» Валентин Бороденко (село Петропавлівське).