ПРО ПУНКТИ ОБІГРІВУ
На підставі статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частини 2 статті 19 Кодексу цивільного захисту України та з метою організації заходів щодо попередження випадків переохолодження людей, надання допомоги населенню у період низьких температур, в першу чергу бездомні та люди, які потрапили в біду, і запобігання можливим наслідкам несприятливих погодних умов зимового періоду, в межах Золочівської територіальної громади визначені та облаштовані 10 пунктів обігріву, які працюватимуть у випадках надзвичайних ситуацій, а саме: чотири у селі Гнідин, п’ять у Вишеньках та один в Петропавлівському.
![❄️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb5/1.5/16/2744.png)
Пункти обігріву функціонуватимуть під час зниження температури повітря (до -10°C та нижче), можливого тривалого відключення електроенергії (більш ніж 24 години поспіль) та у випадках тривалого відключення опалення. Майже всі вказані приміщення забезпечені джерелами резервного живлення (генераторами). При технічній можливості буде працювати WI-FI. Відвідувачі зможуть зарядити мобільні телефони, зігрітися, випити гарячого чаю чи кави.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t25/1.5/16/1f4dd.png)
Відповідно до розпорядження Київської державної військової адміністрації, з міркувань безпеки, адреси місць розташування пунктів обігріву опубліковувати заборонено. Інформацію щодо функціонування таких об’єктів всі бажаючі зможуть отримати за телефонами:
066 316 91 00 – секретар Золочівської сільської ради Валентина Норець (село Гнідин);
067 740 54 08 – староста села Віталій Пилипчук (село Вишеньки);
066 954 09 77 – директор КП «Акваком сервіс» Валентин Бороденко (село Петропавлівське).
![](https://zolochivskarada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/1.1-722x1024.png)
![](https://zolochivskarada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/1.1-1-722x1024.png)
![](https://zolochivskarada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/1.2-722x1024.png)
![](https://zolochivskarada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/2.2-722x1024.png)
![](https://zolochivskarada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/3.1-722x1024.png)
![](https://zolochivskarada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/3.2-722x1024.png)
![](https://zolochivskarada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/6.2-722x1024.png)
![](https://zolochivskarada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/7.1-722x1024.png)
![](https://zolochivskarada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/7.2-722x1024.png)
![](https://zolochivskarada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/8.1-722x1024.png)
![](https://zolochivskarada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/8.2-722x1024.png)
![](https://zolochivskarada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/10.1-722x1024.png)
![](https://zolochivskarada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/10.2-722x1024.jpg)
![](https://zolochivskarada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/11.1-722x1024.jpg)
![](https://zolochivskarada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/11.2-722x1024.png)