English English Українська Українська

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта (тарифи на водовідведення та водопостачання)

Золочівської сільської ради


Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта (тарифи на водовідведення та водопостачання)

Дата публікації: 13.09.2023

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта проект рішення Золочівської сільської ради Бориспільського району

«Про встановлення тарифів на водопостачання та водовідведення для споживачів с. Вишеньки та с. Петропавлівське, послуги яким надає ТОВ «Комунально-експлуатаційне господарство»

Розробник – Золочівська сільська рада

Золочівська сільська рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення Золочівської сільської ради «Про встановлення тарифів на водопостачання та водовідведення для споживачів с. Вишеньки та с. Петропавлівське, послуги яким надає ТОВ «Комунально-експлуатаційне господарство» та аналізу регуляторного впливу (АРВ) цього рішення.

Названі документи будуть оприлюднені на офіційному сайті Золочівської сільської ради з метою отримання зауважень.

Рішення Золочівської сільської ради приймається з метою здійснення регулювання тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення, а також забезпечення підприємства нормальними умовами господарської діяльності.

Пропозиції та зауваження приймаються протягом одного місяця з моменту оприлюднення рішення за адресою: 08340, Київська область, Бориспільський район, с. Гнідін, вул. Нова, 1, тел. 4-12-55, 4-11-60, 4-11-68 (Золочівська сільська рада).

Секретар сільської ради В.М.Норець

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support