English English Українська Українська

ВІДБУДОВА КИЇВЩИНИ: В ІРПЕНІ ЗАВЕРШУЄТЬСЯ КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ НА УНІВЕРСИТЕТСЬКІЙ, 2К

Золочівської сільської ради


ВІДБУДОВА КИЇВЩИНИ: В ІРПЕНІ ЗАВЕРШУЄТЬСЯ КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ НА УНІВЕРСИТЕТСЬКІЙ, 2К

Дата публікації: 05.01.2024

На Київщині продовжують відновлюють житлові будинки, що постраждали внаслідок російської військової агресії. В Ірпені на вулиці Університетська, 2к, триває капітальний ремонт 15-ти квартирного житлового будинку коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. Наразі відновлювальні роботи на завершальному етапі.

Будинок зазнав значних ушкоджень навесні 2022 року під час ведення бойових дій. У багатоповерхівці була зруйнована покрівля, пошкоджені стіни та фасад, вибиті вікна та двері. Квартири стали непридатними для проживання.

Відповідно до проєкту капітального ремонту в багатоповерхівці заплановано повністю відновити зруйновані конструкції, змонтувати нові вікна та двері, замінити інженерні мережі, встановити нові лічильники води. Крім того, передбачено виконати внутрішні ремонти та провести утеплення та оздоблення фасаду.

Відновлення розпочалося восени. Спочатку підрядник виконав демонтаж зруйнованих конструкцій після чого розпочав роботи з облаштування покрівлі, відновлення зовнішніх стін та опорядження внутрішніх приміщень.

Наразі роботи вже виконані на 90%. Будівельники працюють над укладанням плитки на сходових клітинах. Паралельно проводяться роботи з підключення газу. Згодом розпочнуть встановлення міжкімнатних дверей, сантехніки та вивезуть будівельне сміття.

Нагадуємо, що коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії на Київщині буде відновлено 97 об’єктів, на 56 із яких замовником робіт є Київська обласна військова адміністрація. Це житлові будинки, заклади освіти та укриття.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support