Руслан Кравченко прозвітував про основні результати роботи Київської ОВА за 2023 рік
![](https://zolochivskarada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/65d8399cb9bed__photo_2024-02-22_18-40-50-1024x576.jpg)
Зокрема, щодо підтримки військових, забезпечення оборони, відбудови Київщини, соціального захисту населення та економічного розвитку області.
«Разом із районами, громадами та відповідальним бізнесом передали мобільним вогневим групам 75 пікапів з усім необхідним обладнанням. Регулярною є підтримка 72 ОМБР ім. Чорних Запорожців та 114 ТРО: понад 1 тис FPV дронів, вантажівки MAN та КрАЗ, автокран, екскаватор та мікроавтобус, пікапи тощо», – сказав Руслан Кравченко.
КОВА також продовжує відновлювати об’єкти, зруйновані росіянами. Із 29 тис. пошкоджених об’єктів вже відновили 17 тис. Більшість – багатоквартирні та приватні будинки.
«Облаштовуємо укриття в освітніх закладах. Наразі їх понад 1,2 тис. Створили 2,5 тис. додаткових місць в дитсадках. Передали освітнім закладам 83 шкільні автобуси. Активно впроваджуємо реформу шкільного харчування, ініційовану Першою леді України Оленою Зеленською», – розповів Руслан Кравченко.
![](https://zolochivskarada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-22_18-40-57-1024x682.jpg)