День молоді в Золочівській ОТГ.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t58/1.5/16/1f4c6.png)
25 та 26 червня 2022 року в нашій громаді були проведені благодійні спортивні заходи під гаслом «Разом до перемоги», присвячені Дню Молоді та Дню Конституції України організовані Відділом освіти, культури та спорту Золочівської сільської ради.
![⚽️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t36/1.5/16/26bd.png)
Відбулися товариські зустрічі з футболу серед різних вікових груп . До нас завітали гості з міста Борисполя, футбольна команда «Терратек», яка зіграла два поєдинки з нашою місцевою командою СК «Данапріс»! Дітки добре пограли , усі гравці отримали медалі, всім командам вручили кубки та усі разом, смачненько поласували морозивом !
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb0/1.5/16/1f3d0.png)
Провели змагання з пляжного волейболу та футболу . Серед дорослих команд Золочівської ОТГ, приймали участь збірна Вишеньок , збірна Гнідина , збірна молоді та збірна батьків СК «Данапріс»! Перемогу здобула команда з села Вишеньки! Також усі дорослі були нагороджені медалями , краща команда отримала – Кубок Золочівської ОТГ «Разом до перемоги»!
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t17/1.5/16/1f3c6.png)
Також, на території Гнідинської ЗОШ І-ІІІ ст. імені Петра Яцика, пройшов турнір з волейболу серед чоловіків, жінок та мікс ! Усім учасникам волейбольного турніру вручили медалі і звісно найкращі волейболісти та волейболістки отримали кубки!
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t38/1.5/16/1f4b5.png)
Під час змагань був встановлений кошик для збору коштів для хлопців з нашої громади , що служать в Збройних силах України! Зібрані кошти будуть передані волонтерам на потреби ЗСУ !Дякуємо ЗСУ! Дякуємо за Україну !