На Київщині розвиватимуть медичний туризм

Золочівської сільської ради

На Київщині розвиватимуть медичний туризм

Дата публікації: 07.07.2021

Київська обласна державна адміністрація та громадська спілка «Українська асоціація медичного туризму» уклали меморандум про співпрацю.

Документ 6 липня підписали заступниця голови ОДА Тетяна Щербак і президентка спілки Віолетта Янішевська.

Основна мета підписаного меморандуму – розвиток лікувального та оздоровчого туризму на Київщині, просування туристичного потенціалу регіону, а також розробка успішних туристичних продуктів для області шляхом реалізації спільних проєктів та підтримки ініціатив і діяльності кожної зі сторін.

Відповідно під час наради учасники сфокусувались на напрямах здійснення спільних заходів і втілення ефективних форм співпраці.

За результатами зустрічі Тетяна Щербак резюмувала: «Спільна робота в напрямі медичного туризму матиме безліч переваг для Київщини. І найголовніше, що вони відрізнятимуться комплексним і довготривалим ефектом. Наприклад, ми посилимо потужності нашої сфери охорони здоров’я, зможемо залучити іноземні інвестиції, поповнити обласний бюджет і паралельно створити позитивний імідж нашої області».

Довідково: Українська асоціація медичного туризму – це некомерційна організація, яка вважається найбільшою профільною організацією в країнах Центральної та Східної Європи та на пострадянському просторі.

Асоціація об’єднує українських та іноземних юридичних і фізичних осіб, приватні та державні медичні установи, громадські організації, а також організації, зацікавлені у розвитку медичного туризму. Окрім цього, представники асоціації займаються координацією усіх аспектів в’їзного та виїзного медичного туризму.

Наразі серед партнерів Української асоціації медичного туризму – 15 країн.

Основною метою асоціації є сприяння розвитку медичного туризму. Для реалізації цієї мети вона співпрацює з кращими українськими та закордонними медичними центрами, провайдерами медичного туризму, туристичними та страховими компаніями. А також  активно працює з органами державної влади як в Україні, так і за кордоном. Відтепер налагоджено взаємодію і з Київською облдержадміністрацією.

Повідомляє пресслужба Київською ОДА