Робота Благодійного Фонду «ПРАВО НА ЗАХИСТ»
Війни та насильство виснажують людей по всьому світу. Ніхто не обирав добровільно покинути свій дім. Шукати безпеку – це право кожної людини»- говорить посол доброї волі УВКБ ООН Бен Стіллер .
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td9/1.5/16/1f64f.png)
Так, Благодійний Фонд «ПРАВО НА ЗАХИСТ», продовжує реалізувати проект ООН у справах біженців в Україні .Представники фонду розпочали свою роботу у Київській області саме з нашої громади.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t58/1.5/16/1f4c6.png)
23 – 24 червня 2022 року в с.Гнідин та с.Вишеньки, відбувся прийом громадян, що мають статус ВПО.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t25/1.5/16/1f4dd.png)
Під час зустрічі вимушено переміщені громадяни отримали відповіді на багато нагальних питань та змогли подати заяви для отримання допомоги за рахунок благодійної організації.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tad/1.5/16/1f9be.png)
Таким чином за 2 два дні роботи було опрацьовано 98 звернень громадян, що тимчасово проживають у Золочівській громаді після 24.02.2022 року через повномасштабну російську агресію.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1.5/16/1f499.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1.5/16/1f49b.png)
Щиро дякуємо за підтримку! Переможемо всі разом